Aktualności

UWAGA Trwa rejestracja na szczepienia przeciw COVID-19 dla nauczycieli akademickich

oraz innych osób prowadzących zajęcia na uczelniach.

Informujemy, że ze względu na duże zainteresowanie szczepieniami, Ministerstwo Edukacji i Nauki przedłużyło termin rejestracji na szczepienia przeciw COVID-19.

W związku z decyzją MEN zapisy na Politechnice Śląskiej są przyjmowane jeszcze 19 lutego w godz. od 8:00 do 14:00. Do zapisów są uprawnieni urodzeni po 31 grudnia 1955 r. nauczyciele akademiccy oraz inne osoby prowadzące zajęcia na Politechnice Śląskiej.

Zachęcam Państwa, którzy z różnych względów nie mogli zapisać się na szczepienie, a chcieliby skorzystać z tej możliwości, do wysłania zgłoszenia.

Pracownik Uczelni, który otrzymuje niniejszą wiadomość i wyraża wolę uczestniczenia w szczepieniu przeciw COVID-19, powinien otworzyć stronę WWW pod linkiem KLIKNIJ TUTAJ i zgodnie z zamieszczonymi tam poleceniami zalogować się na stronie właściwego formularza zgłoszenia, następnie wypełnić zawarte w nim pola i wyrazić niezbędne zgody.

Wypełniając pole dotyczące wyboru preferowanego punktu szczepienia, należy podać nazwę i adres lub ID wybranego punktu na podstawie informacji dostępnych w pliku pod linkiem https://www.polsl.pl/Documents/Punkty_szczepien_12_02_2021_publikacja.xlsx Pole to nie jest obowiązkowe.

Wypełnienie wszystkich pozostałych pól oraz udzielenie wszystkich zgód jest obowiązkowe. W szczególności konieczne jest podanie numeru telefonu kontaktowego.
Po zakończeniu wypełniania formularza zgłoszeniowego należy kliknąć przycisk „Wyślij”, a następnie wylogować się.

Ogólne zasady systemu szczepień dla nauczycieli akademickich oraz innych osób prowadzących zajęcia na uczelniach są dostępne pod linkiem:

https://www.gov.pl/web/edukacja-i-nauka/ogolne-zasady-systemu-szczepien-dla-nauczycieli-akademickich-oraz-innych-osob-prowadzacych-zajecia-na-uczelniach

 

 

 

Na wniosek Komisji Habilitacyjnej na posiedzeniu w dniu 25.6.2020 r. Rada Dyscypliny Inżynieria Środowiska, Górnictwo i Energetyka Politechniki Śląskiej

nadała pracownikowi naszej Katedry Panu Jarosławowi Joostberens stopień doktora habilitowanego nauk inżynieryjno-technicznych.

  • Nowy rok akademicki

  • Reorganizacja Katedry

    1 września 2017 r.

    Z dniem 1 września nastąpiła reorganizacja jednostki. Katedra Elektryfikacji i Automatyzacji Górnictwa przekształca się w Katedrę Elektrotechniki i Automatyki Przemysłowej.

Script logo